• Základná škola s materskou školou Štefana Žáryho
  • +421 048 4193700

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Pondelok 14. 6. 2021

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

• Vážení rodičia, milí žiaci, 🥳

zajtra 1.6.2021 je MDD. Z tohto dôvodu vyučovanie končí 5. vyučovacou hodinou pre všetky triedy.
    Obedy a ŠKD sú zabezpečené ako bežný vyučovací deň.

• Milí žiaci, vážení rodičia.

Po minuloročnom úspešnom Na panské... bude v týždni od 31.5. do 4.6.2021 ďalšie netradično-tradičné vyučovanie pod názvom: PONIKE PONIKE...!

Počas tohto týždňa budeme do seba nasávať čo najviac informácii a vedomostí o našom regióne. Hlavné témy: príroda okolia Poník, kultúrne bohatstvo, slávni rodáci, gastronómia, architektúra spôsob obživy.

Týždeň vyvrcholí 4.6.2021 rôznymi aktivitami, ako napr.: vyšívanie krivou ihlou, ponický kroj, hra na heligónke, Úsmevné údolie Štefana Žáryho. V tento deň prídeme do školy oblečení v kroji (tí, ktorí máme kroj).

• Vážení rodičia!

Máme pre vás ponuku Letnej školy ( ak opatrenia dovolia) v čase letných prázdnin od 1. do 8. júla 2021, t. j. päť pracovných dní.

Prázdninová škola bude prebiehať formou denného tábora v čase od 8,00 – 16,00 hod.

Predpokladaná cena 70 €.( Cena závisí od počtu prihlásených detí). Nezahŕňa stravu, nakoľko ju nevieme zabezpečiť z dôvodu organizovania celodenných výletov.

Do tábora sa môžu prihlásiť aj žiaci z II. stupňa.

Záväznú prihlášku žiadajte od p.u. Kružliakovej a p.u. Jaššákovej ( 1. stupeň), alebo si ju vytlačte (viď. nižšie). Príhláste sa čím skôr, nakoľko počet detí je obmedzený (koniec mája).

• Základná škola s materskou školou Štefana Žáryho
    Družstevná 201